Gizlilik Politikası

Sevinc Bot Services olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.
 

a) Sevinc Bot Services; üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine üyelik aktivasyon, şifre hatırlatma, mail güvenlik şifresi ve üyelik maili değiştirme işlemi için sadece zorunlu üyelik hizmeti mailleri gönderir.

b) Sevinc Bot Services'e verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz onayınız olmadan, Kullanıcı Sözleşmesi’nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Sevinc Bot Services sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

c) Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Sevinc Bot Services dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

d) Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Sevinc Bot Services'e bildirebilirsiniz. Sevinc Bot Services'e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

e) Sevinc Bot Services gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.


İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Bursa Cumhuriyeti Mahkemeleri ve Bursa İcra Daireleri yetkilidir.

Servis Şartlarımız Kullanıcı Sözleşmemizde belirtilmiştir: Sözleşmemiz