Ücretsiz oyun anahtarı almanın en kolay yolu

Sevinc Free Game Key Bot

Steam Free Game Key Botu nedir ?

Steam free game key botları belirli şartları yapmanız karşılığında bu şartları yaptığınız için size ödül olarak oyun anahtarı kodu veren bir sistemdir.

Sevinc Free Game Key Bot nedir ?

Steam üzerinde ücretsiz oyun anahtarı almanın en hızlı ve en güvenilir yolu olan Sevinc Free Game Key Bot Türkiye’de ilk ve tek komutlarıyla beraber %100 Türkçe ücretsiz oyun anahtarı veren bottur. Sevinc Free Game Key Bot %100 Türkçe olmasının yanı sıra dünyada Steam üzerinde ücretsiz oyun anahtarı veren sayılı botlardandır.

2,296

Hediye Edilen Oyun

2,785

Etkileşime Geçen Kullanıcı

119

Olumlu Yorum

Kullanım Kılavuzu

Sıkça Sorulan Sorular

Oyun Anahtarı Kodu Kodu nedir ?

Steam Oyun Anahtar Kodları, Steam’in mağazından değil, oyunun üreticisinden alınan oyunların Steam üzerinde etkileştirilmesine olanak sağlayan kodlardır. Steam’den değil oyun üreticisinden temin edildiklerinden dolayı da fiyatları mağaza fiyatlarına göre oldukça makuldür.

Maalesef arkadaşlarınızı davet edeli çok olmadı hatası nedir ?

Karışıklık olmaması adına arkadaşlarınızı davet edip hediye oyun anahtarı kodunuzu aldıktan sonra 24 saatlik bekleme süresine alınırsınız. 24 saat boyunca bot ile işlem yapamazsınız. 24 saatlik bekleme süresinden sonra yeni arkadaşlarınızı grubumuza davet ederek yeniden hediye oyun anahtarı kodu kazanabilirsiniz.

Maalesef yeteri kadar kişiyi grubumuza davet etmediniz hatası nedir ?

Bildiğiniz üzere Steam üzerinde grup davetleri her grubun geçmiş sayfasında liste halinde sergilenir. Bu listede 20 kişiyi davet ettiğiniz gözüktüğünde bot size hediye oyun anahtarı kodunuzu iletir. Eğer davet ettiğiniz kişiler bu listede 20 kişinin altında olarak gözükürse bot maalesef size hediye oyun anahtarı kodu vermez.

Sevinc Free Game Key Bot sahip olduğum oyunlara dikkat ediyor mu ?

Bot sadece rastgele oyun anahtarı kodu vermeye uygun kodlanmıştır. Bu yüzden Sevinc Free Game Key Bot sizin oyunlarınızı kontrol etmeden, hediye olarak rastgele oyun anahtarı kodu verir.