Sevinc Game Bot

 

Steam Game Botu nedir ?

Steam game botları profilinizdeki oyun sayısını yükseltmeniz için sizi indirim peşinde koşmaktan kurtaran ve minimum ücret ile maksimum oyun sayısına ulaşmanızı sağlayan bir sistemdir.

 

Sevinc Game Bot nedir ?

Steam üzerinde oyun sayısı arttırmanın en hızlı ve en güvenilir yolu olan Sevinc Game Bot Türkiye'de ilk ve tek komutlarıyla beraber %100 Türkçe oyun botudur. Sevinc Game Bot %100 Türkçe olmasının yanı sıra piyasanın mevcut oranlarıyla entegre bir şekilde çalışmakta olduğundan diğer botlarda oran 20:1 iken Sevinc Game Bot'ta 15:1 gibi bir oran göremezsiniz.

 

Oyun Anahtarı Kodu Kodu nedir ?

Steam Oyun Anahtar Kodları, Steam'in mağazından değil, oyunun üreticisinden alınan oyunların Steam üzerinde etkileştirilmesine olanak sağlayan kodlardır. Steam'den değil oyun üreticisinden temin edildiklerinden dolayı da fiyatları mağaza fiyatlarına göre oldukça makuldür.

 

Sevinc Game Bot sahip olduğum oyunlara dikkat ediyor mu ?

Botun sohbet penceresinde " !kontrol " veya " !satınal " komutlarını kullanarak yaptığınız işlemlerde Sevinc Game Bot sizin sahip olduğunuz oyunları kontrol eder ve size sahip olmadığınız oyun anahtarı kodlarını yollar. Fakat siz " !kontrolherhangi " veya " !satınalherhangi " komutları ile işlem yaparsanız Sevinc Game Bot sahip olduğunuz oyunları kontrol etmeden size rastgele oyun anahtarı kodlarını yollar. Bu yolladığı kodlar sizin sahip olmadığınız oyunların kodları da olabilir, sizin sahip olduğunuz oyun kodları da olabilir.

 

Lütfen takas banınız olup olmadığını kontrol ediniz hatası nedir ?

Bu hata siz ve Steam arasında olan güvenlik problemlerinden dolayı oluşmaktadır. Bu problemlerden bazıları şunlardır:

  • Steam Mobil Guard kullanmamanız.
  • Steam Mobil Guard'ı en az 1 hafta önceden kullanmaya başlamamış olmanız.
  • Takas banınızın olması.
  • Steam'e yeni bir cihazdan erişim sağlamış olmanız.

 

Sahip olmadığım oyunlar ile rastgele oyunlar arasındaki fark nedir ?

Sahip olmadığınız oyunlar adından da anlaşılacağı gibi sizin oyun kütüphanenizde olmayan oyunlardır. Rastgele oyunlar ise oyun kütüphaneniz dikkate alınmadan gönderilen sınırlı sayıdaki oyunlardır.

 

X adet oyun anahtarı kodu için 3.3 CSGO anahtarı ödemem gerekiyor, bu ne demek ?

Bildiğiniz üzere CS:GO anahtarları 1 ve 1'in katı olacak şekilde takas ediliyor, bu yüzden 3 anahtarlık alışveriş yaparak size uygun olan oyun miktarının biraz daha azını alacaksınız.

 

Sevinc Game Bot