Sevinc Level Bot

 

Steam Level Botu nedir ?

Steam level botları profil seviyenizi yükseltmeniz için sizi kart setleri için tek tek kart toplama zahmetinden kurtaran ve minimum ücret ile maksimum seviyeyi almanıza olanak sağlayan bir sistemdir.

 

Sevinc Level Bot nedir ?

Steam üzerinde seviye atlamanın en hızlı ve en güvenilir yolu olan Sevinc Level Bot Türkiye’de ilk ve tek komutlarıyla beraber %100 Türkçe seviye botudur. Sevinc Level Bot %100 Türkçe olmasının yanı sıra piyasanın mevcut oranlarıyla entegre bir şekilde çalışmakta olduğundan diğer botlarda oran 26:1 iken Sevinc Level Bot’ta 23:1 gibi bir oran göremezsiniz.

 

Koleksiyon Kartı ve Kart Seti nedir ?

Steam Koleksiyon Kartları, Steam'de oyun oynarken kazanılan sanal kartlardır. Kart setleri tamamlandığında oyun rozetlerine ve takas yapılabilen Steam Topluluğu öğelerine dönüştürülebilir. Kart seti tamamladığınızda, bu seti oyun rozeti işlemek için kullanabilirsiniz. Halihazırdaki rozetler gibi bunlar da hesabınıza işlenir ve profilinizde görüntülenir. Oyun rozetleri işlemek size, ifadeler, profil arka planları ve kuponlar gibi pazarlanabilir eşyalar kazandırır. Bu kart setlerini tamamlamak her oyunda değişiklik gösterir, bazı oyunlarda kart seti tamamlamak için 5 kart gerekirken bazı oyunlarda ise bu sayı 12 karta kadar çıkmaktadır.

 

Sevinc Level Bot işlediğim rozetlere dikkat ediyor mu ?

Evet, Sevinc Level Bot işlediğiniz rozetlere dikkat ediyor, Sevinc Level Bot size rozetini işlediğiniz kart setlerini vermez. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum var. Sevinc Level Bot rozetlerinizi kontrol ediyor, envanterinizi değil. Eğer envanterinizde kart setleri varsa lütfen önce o kart setlerini rozet olarak işledikten sonra Sevinc Level Bot'tan yeni kart setleri satın alın.

 

Sahip olmadığım oyunların kart setlerini işleyebilir miyim ?

Evet, sahip olmadığınız oyunların da kart setlerini işleyebilirsiniz.
Üzgünüm ama takas teklifinizi kabul etmeme izin yok hatası nedir ?
Bu hata siz ve Steam arasında olan güvenlik problemlerinden dolayı oluşmaktadır. Bu problemlerden bazıları şunlardır:

  • Steam Mobil Kimlik Doğrulayıcı kullanmamanız.
  • Steam Mobil Kimlik Doğrulayıcı'yı en az 1 hafta önceden kullanmaya başlamamış olmanız.
  • Takas banınızın olması.
  • Steam'e yeni bir cihazdan erişim sağlamış olmanız.

 

X seviyeye ulaşmam için 3.3 CSGO anahtarı ödemem gerekiyor, bu ne demek ?

Bildiğiniz üzere CSGO anahtarları 1 ve 1'in katı olacak şekilde takas ediliyor, bu yüzden ya 3 anahtarlık alışveriş yaparak istediğiniz seviyenin biraz altında kalacaksınız ya da 4 anahtarlık alışveriş yaparak istediğiniz seviyenin üzerine çıkacak veyahut istediğiniz seviyeye geldikten sonra elinizde kalan kartları başka türlü değerlendireceksiniz.

 

Sevinc Level Bot