Ödeme Yöntemleri Nelerdir ?

Kredi kartı, banka kartı olmak üzere 2 online , havale ve eft olmak üzere 2 offline ödeme yöntemimiz bulunmaktadır. Kredi kartı ve banka kartları ile ödemeyi shopier aracılığı ile yapmaktayız. Shopier Sabancı Üniversitesi ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ve milyonlarca kullanıcı olan bir kurumdur. Ödemeleriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır ?

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Kredi Kartı ile ödeme yöntemini seçtiyseniz “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli alanları doldurduktan sonra “Şimdi Öde” butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemini tamamlandıktan sonra sitemize geri yönlendirileceksiniz. Ödemeniz onaylandıktan sonra 5 dakika içerisinde ürünleriniz teslim edilir.

Banka Havale / EFT / İninal Barkod ile Ödeme Nasıl Yapılır ?

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Banka havalesi / EFT / İninal Barkod ile ödeme yöntemini seçtiyseniz “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerimizin yer aldığı alana yönlendirileceksiniz. Size uygun banka hesabımıza, açıklama kısmına sipariş numarasını yazarak ödemenizi yaptıktan sonra Hesabım sekmesi altında bulunan Ödeme Bildirim Formu’nu doldurmalısınız. Havele ile yapılan ödemelerde 5 dakika ila 3 saat arası ödemeniz onaylanır, EFT ile yapılan ödemelerde mesai saatleri dışında ertesi gün ödemeniz onaylanır.

Nasıl Alışveriş Yapabilirim ?

Öncelikle buraya tıklayarak sitemize üye olunuz.

Satın almak istediğiniz ürün / ürünleri alışveriş sepetinize ekleyin. Ardından, satın alacağınız ürün / ürünleri sitemizde yer alan size en uygun ödeme seçeneği ile ödeyin.