Steam Level Market

 

Steam Level Market nedir ?

Steam Level Market sayesinde hızlı ve kolayca Steam seviyenizi yükseltebilir, minimum ücrete maksimum seviye alarak Steam marketten daha uygun fiyata ve daha hızlı bir şekilde Steam üzerinde level atlayabilirsiniz.

 

Steam Level Market Güvenilir mi ?

Steam Level Market 2017 yılından beri Steam üzerinde hizmet veren, +90000 başarılı takas yapmış, +87000 kişilik Steam grubu ve +1500 olumlu yorumu bulunan SevincBotServices hizmetidir.

 

Sistem Nasıl İşliyor ?

SteamLevelMarket.com'a girdikten sonra sağ üstte bulunan Steam ile Giriş Yap butonuna basarak siteye Steam hesabınız ile giriş yapın. Steam hesabınızla giriş yaptığınzda sol tarafta bulunan Seviyeniz kısmı sizin profilinize göre güncellenir. Sağ tarafta bulunan İstenilen Seviye kısmına ulaşmak istediğiniz Steam seviyesini yazın. Daha sonra yine sağ üstte bulunan "Steam Takas Linki" butonuna basarak Steam takas linkinizi site üzerinde kaydedip, Ödemeye Geç butonuna basarak ödeme yöntemlerine geçebilirsiniz.
Ödeme yöntemlerinden Online Ödeme dışındaki tüm seçenekler karşılıklı takas teklifi olarak gerçekleşir. Online Ödeme yönteminde ise ödemeyi aracı firma olan PayTR üzerinden kartınız ile yaptıktan sonra tarafınıza karşılıksız olarak takas teklifi otomatik olarak iletilir. Gelen takas teklifini kabul ettikten sonra sizin yapmanız gereken tek şey Profilim -> Rozetler kısmına giderek tüm İşle butonlarına basmaktır.

 

Koleksiyon Kartı ve Kart Seti nedir ?

Steam Koleksiyon Kartları, Steam'de oyun oynarken kazanılan sanal kartlardır. Kart setleri tamamlandığında oyun rozetlerine ve takas yapılabilen Steam Topluluğu öğelerine dönüştürülebilir. Kart seti tamamladığınızda, bu seti oyun rozeti işlemek işlemek için kullanabilirsiniz. Halihazırdaki rozetler gibi bunlar da hesabınıza işlenir ve profilinizde görüntülenir. Oyun rozetleri işlemek size, ifadeler, profil arka planları ve kuponlar gibi pazarlanabilir eşyalar kazandırır. Bu kart setlerini tamamlamak her oyunda değişiklik gösterir, bazı oyunlarda kart seti tamamlamak için 5 kart gerekirken bazı oyunlarda ise bu sayı 12 karta kadar çıkmaktadır.

 

İşlediğim rozetlere dikkat ediyor mu ?

Evet, Steam Level Market işlediğiniz rozetlere dikkat ediyor, Steam Level Market size rozetini işlediğiniz kart setlerini vermez. Fakat dikkat edilmesi gereken bir durum var. Steam Level Market rozetlerinizi kontrol ediyor, envanterinizi değil. Eğer envanterinizde kart setleri varsa lütfen önce o kart setlerini rozet olarak işledikten sonra Steam Level Market'ten yeni kart setleri satın alın.

 

Sahip olmadığım oyunların kart setlerini işleyebilir miyim ?

Evet, sahip olmadığınız oyunların da kart setlerini işleyebilirsiniz.
Üzgünüm ama takas teklifinizi kabul etmeme izin yok hatası nedir ?
Bu hata siz ve Steam arasında olan güvenlik problemlerinden dolayı oluşmaktadır. Bu problemlerden bazıları şunlardır:

  • Steam Mobil Kimlik Doğrulayıcı kullanmamanız.
  • Steam Mobil Kimlik Doğrulayıcı'yı en az 1 hafta önceden kullanmaya başlamamış olmanız.
  • Takas banınızın olması.
  • Steam'e yeni bir cihazdan erişim sağlamış olmanız.

 

SteamLevelMarket.com